Російська туристка, в районі курортного міста Районг, який знаходиться недалеко від Паттайї, змогла, своїми власними силами затримати двох грабіжників.

Обставини цієї справи такі. Пізно ввечері 22-річна російська туристка Майя Плесканова поверталася додому після покупок в цілодобовому магазині. Двоє грабіжників, простежили за росіянкою, і, вибравши вдалий момент, спробували відібрати її сумочку і гаманець з грошима.

Але, юна росіянка анітрохи не розгубилася, а, виявивши свої бойові навички, набуті на тренуваннях зі східних єдиноборств, обеззброїла бандитів, більш того, вона обездвижила їх, до прибуття поліцейських.

Прибулі на місце події представники поліції, були захоплені хоробрістю дівчата із Сургута. Більше того, їй, на офіційній церемонії був вручений іменний подарунок, у вигляді позолочених годин, на яких зображений король Таїланду.

Як не дивно, але це вже не перший випадок, коли російські туристи затримують тайських грабіжників. Незадовго до цього випадку, російський турист так само затримав грабіжника, отримавши подяку тайських влади.