Московський «Аероекспрес», що здійснює пасажирське сполучення між столицею та її аеропортами, оголосив про підвищення вартості проїзду з 1 червня 2015 року…З початком літнього сезону вартість поїздки збільшиться на 20 рублів. У компанії пояснили підвищення цін підвищенням вартість користування інфраструктурою РЖД майже в 100 разів з початку 2015 року при рівні інфляції за перші 4 місяці поточного року в 7,9 %.

Тепер мінімальна вартість проїзду на аэроэкспрессах складе 470 рублів (стандартний квиток). При цьому пасажири, які придбавають квитки через офіційний сайт aeroexpress.ru або мобільний додаток, зможуть зробити це з дисконтом – всього за 420 рублів.

Таким чином, компанія мотивує своїх клієнтів бронювати поїздки через Інтернет, оскільки все це знижує витрати на обслуговування кас на вокзалах і в аеропортах.

Варто також відзначити, що в 2015 році «Аероекспрес» вже оголошував про подорожчання проїзду на 12,5 – 17,6%, пояснюючи це значним зростанням інфляції, а також скасуванням пільг, забезпечуваних федеральним бюджетом. Тобто нинішнє підвищення вартості проїзду вже друге в поточному році.