Згідно з інформацією на сайті а/к Аерофлот квитки у напрямку Москва-Сімферополь цим літом можна купити лише за 120000 рублів…

Небувалий ажіотаж на квитки в Крим, зустрівся нещодавно з Росією, призвів до того, що квитки економ-класу у національного російського авіаперевізника закінчилися ще в самому початку туристичного сезону, і тепер можна купити лише місце в бізнес-класі.

Ми спробували знайти дешевий квиток у Аерофлоту безпосередньо на сайті, але не знайшли. Вирішивши, що це якась технічна помилка, подзвонили в call-центр, але там оператор підтвердив, що дійсно дешевих квитків немає.

Загалом для того, щоб цього літа недорого дістатися літаком в Крим треба шукати квитки в інших авіакомпаній. Станом на 9 червня такі квитки на червень-липень-серпень ще можна придбати тільки у Доброльота – за ціною 6860 рублів в обидва кінці.

В інших авіакомпаній (Трансаеро, РедВингз, Вім-Авіа), обіцяли дешеві квитки на відпочинок в Крим, ціни коливаються в середньому від 12000 до 17000 рублів за квиток в обидва кінці.

Читайте також: найцікавіші мости Санкт-Петербурга