Авіаперевізник Air Berlin планує звільнити частину своїх співробітників у кількості близько тисячі і вивести з парку в рамках плану скорочення витрат 40 літаків…

В основному звільнення торкнуться працівників адміністративних відділів компанії. Зараз у штаті Air Berlin числяться 8.6 тис. службовців.

За інформацією німецьких ЗМІ, авіаперевізник віддасть 40 літаків в оренду іншій компанії – Eurowings, яка належить Lufthansa. Після цього в парку Air Berlin залишиться тільки 70 бортів.

Такі заходи німецького перевізника є наслідком значних збитків, які компанія зазнає останні декілька років поспіль. За три роки компанія втратила близько 1.2 млрд. євро.

Наприкінці минулої осені Air Berlin представила план реструктуризації, який передбачає покращення показників на 310 млн. євро до 2018 року. До середини поточного року перевізник планував позбутися повністю від літаків Boeing 737 і залишити тільки Airbus A320 і A330. Але на поточний момент у парку авіакомпанії все ще залишаються 5 літаків Boeing 737-700 і 11 Boeing 737-800.