Керівництво United Airlines відсторонило від польотів свою бортпровідницю після того, як вона самостійно і без попередження покинула повітряне судно, скориставшись аварійним трапом…

Стюардеса активувала трап відразу після того, як літак здійснив посадку в аеропорту Х’юстона, США.

Boeing-737 компанії United Airlines летів з Сакраменто. Після посадки на судна підрулило до будівлі аеропорту і зупинилося навпроти рукава. У цей момент бортпровідниця з протилежного боку борту відкрила люк, викинула особисту сумку, надула аварійний трап, спустилася по ньому, підібрала речі і пішла.

Витівка стюардеси навіть пройшла майже непоміченою пасажирами, так як ті в масі своїй були захоплені тим, що відбувається в хвості літака. Там у цей момент у пасажира-інваліда почалися проблеми з диханням, і йому надавали першу допомогу.

Внаслідок інциденту подальший виліт судна в Форт Лодердейл було затримано на 40 хвилин для перевірки літака, але на роботі аеропорту це ніяк не позначилося.

Чим керувалася член екіпажу, що таким дивним способом залишаючи справний судно, невідомо, так як авіакомпанія не стала розголошувати подробиці інциденту, заявивши лише, що для співробітників United Airlines така поведінка не є нормою.

Раніше в пресі з’явилися повідомлення про «кулачному бою» між стюардесами компанії Delta AirLines під час польоту. Жінки побилися через робочих розбіжностей у ході здійснення рейсу.