Апостиль

2-15-2020
Картинки по запросу "Апостиль"


Апостиль (від французького Apostille) — міжнародна стандартизована форма заповнення відомостей про законність документа для пред’явлення на території країн – учасниць Гаазької Конвенції про апостиль. Штамп ставиться на оригінали і копії документів. Апостиль не вимагає іншого засвідчення та визнається офіційними органами держав – учасниць Гаазької Конвенції про апостиль, дали згоду про визнання такого апостиля, проставленого на території іншої держави. Апостиль може не використовуватися, якщо існують правові підстави, що скасовують легалізацію документа, такі як Конвенції про правову допомогу і правових відносин з цивільних, сімейних і кримінальних справах .
На підставі яких нормативно – правових документів проставляється апостиль.
Які органи уповноважені проставляти апостиль. Також хочемо вам порекомендувати https://tris.ua/apostil

Інші документи (довідка про відсутність судимості, свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи, патент або свідоцтво на право здійснення індивідуальної підприємницької діяльності, архівні довідки і копії архівних документів, виданих архівами та інші). При затвердженні документа уповноваженою особою та роздруковані апостиля програма автоматично присвоїть номер апостиля в системі єдиного реєстру обліку апостиля.
Додаткове поставлення печатки або затвердження у листі апостиля не допускається.
Проставляння апостиля методом ксерокопіювання або іншим, що відрізняє від роздрукованого апостиля способом, не допускається. Внесення змін (виправлень, підчисток) в роздрукованому апостилі не допускається.
Копіювання або завірення апостиля не дозволяється.

Якщо в державі призначення необхідно подання перекладу, офіційного документа або штампа апостиля, заявник представляє засвідчений державним нотаріусом переклад. В даному випадку застосовується подвійна процедура проставляння апостиля.
На яких документах апостиль не проставляється.
В який термін можна отримати апостиль.
Які документи необхідні для проставляння апостиля.
Документи, що підтверджують сплату державного мита і збору (квитанції).
Чи можна подати заяву на проставляння Апостиля в електронному форматі.
Так, заявник може подати заяву в електронному форматі на порталі www. tj з подальшим наданням оригіналів документів.
Рішення про проставляння Апостиля приймається після отримання зазначених документів в оригіналі.