Вчора ввечері в Таїланді відбулася чергова аварія за участю туристичного автобуса, в якому перебували російські туристи.

З 44 пасажирів, що перебували на його борту, допомога лікарів знадобилася 28 туристів, з них троє перебувають у важкому стані – це 2 жінки та 12-річна дівчинка.

За словами представника поліції, імовірно аварія могла статися через несправність рульового управління, з-за чого водій втратив контроль над важкою машиною, яка наскочила на горбок і перекинувся.

Всі постраждалі туристи були оперативно доставлені в найближчий до місця аварії госпіталь Kanchanaburi Memorial.

Зараз там знаходяться 5 постраждалих, інші повернулися в свої готелі. Стан трьох туристів – Наталії Ломоносової (44 роки), Ізабелли Ломоносової (12 років) та Світлани Zirkovoj (43 роки), оцінюється як важкий, у них ушкодження внутрішніх органів, забої та переломи.

Вже відомо, що поїздка була організована приватної тайської компанією Discovery Holiday. Зараз наглядові органи перевіряють її на предмет порушень.

Представники МНС Росії висловили готовність евакуювати всіх госпіталізованих росіян на батьківщину, як тільки тайські лікарі дозволять їх переміщення.