Авіакомпанія «Ангара», що базується в аеропорту Іркутська, в літньому сезоні 2015 року почне польоти в Сочі…

Оскільки в парку авіаперевізника немає далекомагістральних літаків, польоти будуть виконуватися з дозаправкою в Челябінську на близькомагістральних АН-148-100. Виліт з Іркутська буде виконуватися по суботах о 17.00, а з Сочі – по неділях о 09.55.

Вартість квитка Іркутськ-Сочі складе приблизно 20 тис. рублів (в одну сторону), що досить дорого, враховуючи, що летіти, доведеться на старенькому українському АН-148 через Челябінськ. Зараз квиток Іркутськ в Сочі через Москву з Аерофлотом або Трансаеро можна придбати за 27000 рублів (в обидві сторони).

Новий рейс з Іркутська в Сочі стане 2-му курортним напрямком для «Ангари». Нагадаємо, з 23 травня вона запускає прямий рейс «Нижньовартовськ – Краснодар».

«Ангара» є одним з основних регіональних перевізників Іркутської області. Базуючись в аеропорту Іркутська, компанія регулярно виконує чартерні рейси по регіонах Сибірського федерального округу. Парк повітряних суден перевізника нараховує 33 повітряних судна: АН-148 (п’ять), АН-24 (сім), АН-26-100 (два), АН-2 (чотири), а також п’ятнадцять вертольотів МІ-8 різних модифікацій. Середній вік літаків – < 30 років (це один з найбільших показників в нашій країні).