У зв’язку зі значним падінням російського турпотоку в Австрію бюджетна авіакомпанія Niki прийняла рішення з 19 січня припинити польоти за маршрутом Москва – Відень.

Раніше компанія Airberlin, в групу якої і входить лоукостер Niki, також перестала літати за маршрутом Москва – Мюнхен. Приблизно тоді ж авіакомпанія Niki ухвалила рішення скоротити кількість рейсів, здійснених за маршрутом Москва – Відень. До скорочення авіакомпанія виконувала два рейси в день, після прийняття даного рішення кількість рейсів була скорочена до одного. Тепер же Niki і зовсім закриває даний маршрут.

Лоукостер Niki повідомив про своє рішення закрити маршрут Москва – Відень на початку грудня 2014 року, проте чутки про те, що компанія тимчасово залишає російський ринок, з’явилися задовго до цього. Airberlin, пославшись на економічні умови, поступово згортав свої програми в Росії.

Учасники туристичного ринку жалкують про відхід лоукостера Niki, однак не вважають це рішення критичним, так як на даний момент досить перевізників, які здійснюють рейси до Відня.