Лоукостер «Перемога» (входить до групи «Аерофлот») звернулася в Росавіації з проханням віддати їй частину польотів у Гоа, скоротивши їх кількість в авіакомпанії «Росія» (теж належить «Аерофлоту»…


Зараз «Росія» має допуск на регулярні польоти в Гоа 11 разів на тиждень, йдеться в додатку до готового до підписання протоколу, складеного за результатами засідання міжвідомчої комісії при Мінтрансі. Комісія займається видачею допусків авіаперевізникам на міжнародні польоти.

Між Росією і Індією діє двостороння угода, згідно з якою нинішня кількість частот, що використовуються перевізниками кожної сторони вже максимальне. При цьому «Росія», володіючи допуском, за фактом в Гоа не літає взагалі. Лоукостер «Перемога» звернулася у «Росавіації» за скороченням дозволених польотів «Росії» в індійський штат з 11 до 9 на свою користь.

Ці дані підтвердив журналістам джерело в «Перемозі». За його словами, таке звернення лоукостер дійсно направив у «Росавіації» і мотивував своє прохання тим, що «Росія» ніяк не використовує даний їй допуск. «Перемога» має намір відкрити направлення на Гоа, причому, що важливо, не з Москви, а з регіонів. Яких саме, джерело не уточнило.

Про те, що «Перемога» може відкрити прямі закордонні рейси з регіонів (зараз лоукостер літає за кордон тільки з Москви), раніше заявляли офіційні представники авіакомпанії. За термінами вони називали літній розклад наступного року. Як випливає з матеріалів Росавіації, «Перемога» має намір отримати допуски на польоти тричі на тиждень в Тбілісі з Ростова-на-Дону, а також 7 разів в тиждень в Алма-Ату з Самари.

«Перемога» – єдиний низькобюджетний російський авіаперевізник, який входить у групу «Аерофлот». Компанія перевозить пасажирів літаками Boeing-737-800 в кількості 12 бортів, місткістю по 189 пасажирів кожен.

Зараз «Перемога» здійснює рейси по 8 міжнародних напрямках і 50 внутрішньоросійськими.

Раніше гендиректор “Аерофлоту” Віталій Савельєв анонсував посилення розвитку дочірньої компанії на внутрішніх рейсах. Зовнішній напрямки, за його словами, складуть не більше 15% загального обсягу перельотів.