З-за позапланових перевірок Росавіації авіакомпанії Red Wings у останньої може бути припинений сертифікат експлуатанта.

Про це стало відомо з джерел близьких до перевізника і уряду республіки Дагестан (Red Wings до половини своїх рейсів здійснює на напрямку Москва-Махачкала), представники яких були присутні на останньому нараді Мінтрансу, де обговорювалася подальша доля авіакомпанії.

Перевірки даної компанії почалися після трагічно відомого катастрофи ТУ-204 в кінці грудня 2012 року в московському аеропорту Внуково. Тоді літак викотився за злітно-посадочну смугу, пробивши огорожу і розвалившись на Київському шосе. П’ятеро членів екіпажу загинули, а чотири людини отримали серйозні травми.

Члени комісії Мінтрансу схильні до рішення про припинення діяльності компанії до усунення усіх встановлених порушень. Але в чому конкретно ці порушення полягають, не уточнювалося. Хоча сама компанія довела до влади Дагестану, що подібна зупинка діяльності все ж можлива і рекомендувала на крайній випадок шукати собі заміну.

Представники Мінтрансу говорять про те, що ніхто ще не ухвалювала остаточного рішення про призупинення або відгуки сертифіката експлуатанта Red Wings.

Збираєтесь на відпочинок? Хочете безпечно і в комфорті дістатися до вокзалу чи аеропорту? Радимо замовити бізнес таксі на сайті ast-service.ru. В їх парку тільки нові респектабельні Мерседеси Е і S класу.

Згідно з даними Росавіації даний перевізник за загальним обсягом перевезень пасажирів знаходиться на 18 місці серед російських авіакомпаній. За 11 місяців 2012 року авіакомпанія Red Wings перевезла майже 746000 пасажирів.

Власник авіакомпанії підприємець Олександр Лебедєв не виключає, що Росавіація може припинити польоти Red Wing, і припускає, що в разі такого результату, авіакомпанія не буде відновлювати польоти.