Авіакомпанія «Росія» — об’єднана компанія, створена на базі однойменного пітерського авіаперевізника, «Оренбурзьких авіалінії» і «Донавіа» (Ростов-на-Дону), яка оголосила наприкінці березня про початок польотів в 81 місто 15 країн світу, отримала свій перший літак в новій лівреї.

Мова йде про широкофюзеляжному лайнері Boeing-747, який раніше експлуатувався припинила польоти “Трансаеро”.

Новостворена компанія входить до групи «Аерофлот». Пунктом базування перевізника стане Санкт-Петербург, а представництва будуть знаходитися в Ростові-на-Дону, Оренбурзі і Москві.

З аеропорту «Пулково» повідомлення буде налагоджено за 47 напрямами. З московського «Внуково» літаки авіакомпанії літатимуть за 40 напрямами – Адлер, Краснодар, Анапа, Мінводи, Сімферополь та інші міста. Також будуть щоденні рейси з Москви в Ніццу і Париж. В подальшому планується також здійснювати польоти з «Внуково» в міста російського Далекого Сходу – Петропавловськ-Камчатський, Магадан, Южно-Сахалінськ і Хабаровськ.

Компанія також буде займатися формуванням великий маршрутної мережі, яка з’єднає Крим з іншими регіонами РФ. З Сімферополя буде налагоджено пряме повітряне сполучення з Єкатеринбургом, Волгоградом, Краснодаром, Казанню, Новосибірськом, мінеральними водами, Оренбургом, Омському, Ростовом, Уфою, Перм’ю, Челябінському, Тюменню. Таким чином, кількість діючих рейсів з СПб в Сімферополь зросте до 28 на тиждень. Це в два рази більше, ніж рік тому.

Також планується відкрити рейси Оренбург-Адлер, Краснодар-Єкатеринбург, Оренбург-Анапа, Ростов-Тель-Авів і Адлер-Єреван.

У прес-службі авіакомпанії розповіли, що перевізник буде володіти флотом з 74 літаків, а кількість перевезених пасажирів в рік складе близько 10 млн. Компанія позиціонує себе як авіаперевізника середнього цінового сегмента.