Російська авіакомпанія «Ютейр» з 28 квітня 2013 року почне виконувати регулярні рейси за маршрутом Санкт-Петербург — Будапешт (Угорщина). Рейси планується виконувати по середах і неділях на літаках Boeing 737-500.

Рейси між Пітером і Будапештом стануть першою регулярною цілорічної програмою між двома містами. Раніше на цьому маршруті літала нині вже не існуюча авіакомпанія Malev, але її рейси виконувалися не круглий рік.

Багато петербурзькі фірми вже взяли блоки на рейсах Ютейр в Будапешт і сподіваються, що у цієї програми буде високий попит серед туристів, охочих відвідати Угорщину, адже після відходу Malev їм доводилося літати туди через сусідню Австрію або через Москву.

Загалом, за оцінками всіх учасників турринку, ці рейси можуть посприяти зростанню турпотоку на угорському напрямку, а також дозволять задовольнити зростаючий попит на комбіновані тури «Відень-Будапешт», коли туристи прилітають з Росії до Австрії, а вилітають тому вже з Угорщини.

Також в туркомпаніях відзначили, що авіакомпанія «Ютейр» запропонувала прийнятні тарифи на авіаперевезення, які цілком порівнянні з цінами Malev. Вартість квитка у обидві сторони в травні обійдеться туристам приблизно в 13 000 рублів.