За останні 12 місяців рейси з Росії в далеке зарубіжжя зросли в ціні в середньому майже на третину. Порівняно з торішнім літом середня ціна квитка в один кінець складає 18 тис. рублів…


За даними сервісу Туту.ру, авіаперельоти в країни СНД теж подорожчали, але лише на 20 відсотків в середньому до рівня в 10 тис. 192 рубля. Європа тепер обходиться дорожче авіамандрівникам на 17 відсотків – 12 тис. 757 рублів в середньому.

Подорожчали також і внутрішні авіаперевезення. Цим літом за «середній» рейс з Росії доведеться заплатити близько 8.5 тис. рублів. Це на 12 відсотків більше, ніж у цей же час в минулому році.

Найвищий попит Туту.ру зареєстрували на квитки в Казахстан, Молдову, Німеччину, Чорногорію і Білорусію. Примітно, що за даними Туту.ру Молдова залишається лідером на замовлення авіаквитків вже не перший рік. За рік ціни на польоти в цю країну піднялися в середньому на 19 відсотків.

Що стосується внутрішньоросійських напрямків, найпопулярнішими залишаються перельоти з столиці у Сочі, Сімферополь, Краснодар, Анапу і Калінінград. Найбільш стрімке зростання цін показав напрям Анапи – 8 відсотків.

У липні цього року Асоціація туроператорів повідомила про 76-відсотковому зростанні цін на перельоти в Анталію з Москви. Стамбульське напрямок подорожчало на 39 відсотків.