Готель Jumeirah Creekside Hotel в Дубаї готовий знову вітати Деса Спенсера, який вже успішно побував тут в 2015 році і провів грандіозну виставку своїх робіт…


Дес відомий як один з найбільш інноваційних австралійських сучасних художників і привносить у мистецтво багато нового. Художник проведе виставку у вестибюлі готелю з 1 по 22 березня 2016 року, і покаже найцікавіші роботи з своєї колекції.

Полотна Деса Спенсера – це його бачення навколишнього світу, з якого він черпає натхнення. Креативність творчості Спенсера, унікальність бачення дрібниць і його дивовижна працездатність закріпили за ним репутацію провідного світового художника. Основні моменти даної виставки будуть включати в себе спеціальні сеанси живопису, які буде проводити сам творець щодня з 10:00 до 15:00 у вестибюлі готелю.

Сеанси живопису дозволять гостям стати свідками роботи майстра, а також взяти участь в ексклюзивних сеансах один на один. Гості зможуть власноруч спробувати відтворити один із шедеврів Деса Спенсера, а сам майстер буде їм допомагати і наставляти.

Отель Jumeirah Creekside

Готель Jumeirah Creekside – це будинок для спеціальної колекції творів мистецтва, яка поєднує в собі сучасне мистецтво даного регіону і тисячолітня культурна спадщина. Численні шедеври сучасного мистецтва близького сходу грайливо розташовані на всій території готелю, що дозволяє постояльцям самостійно знаходити і відкривати для себе різні скульптури, картини та інші роботи. В сумі тут знаходиться 486 робіт, над якими працював 51 сучасний художник. Виставка також включає в себе різні відео, обмежені видання і змішані медіа-роботи.

Jumeirah Creekside – це розкішний готель, який був побудований в центральній частині Дубая, всього в декількох хвилинах від аеропорту. Його відмітною особливістю є шикарний вид на Дубай-Крік, а також унікальна колекція сучасних творів мистецтва, яка перетворює дану будівлю в самий справжній музей. Вирішивши зупинитися в цьому готелі, гості можуть вибрати для себе один із 292 просторих номерів і люксів. Тут знаходиться клуб The Aviation Club, один з найпопулярніших в місті оздоровчих комплексів, нагороджений багатьма нагородами Akaru Spa, а також п’ять різних шикарних ресторанів, в яких можна покуштувати безліч яскравих кулінарних шедеврів.