В результаті падіння пасажирського туристичного автобуса зі схилу в регіоні Кампанія на півдні Італії загинули щонайменше 38 людей. Всього в автобусі перебували 48 осіб, в тому числі діти.

Рухаючись по автостраді автобус, несподівано почав виляти, потім зачепив і протаранив кілька машин, після чого вилетів за межі смуги, пробив дорожню огорожу і впав у прірву з 25-метрової висоти.

Повідомляється, що інцидент стався на ділянці автостради А16 Неаполь – Каноза, що з’єднує західне і східне узбережжя Італії, поблизу населеного пункту Монтефорте-Ирпино.

Завдання оперативно прибули на місце події лікарям і рятувальникам ускладнила настала ніч, а також гориста місцевість, по якій проходить ця дорога.

Деякі із загиблих були знайдені ззовні автобуса. Щоб визволити тих, хто залишився всередині понівеченого салону, рятувальникам довелося використовувати електричні пилки.

Поліція вже опитала всіх свідків цієї страшної аварії і продовжує з’ясування її причин. Одні свідки кажуть, що автобус рухався зі звичайною швидкістю під гірку, коли раптово втратив керування через проблеми з гальмівною системою, а інші стверджують, що у нього лопнуло ліве колесо на віражі.

Автобус с туристами упал в пропасть в Италии

Автобус с туристами упал в пропасть в Италии. Фото 2

Автобус с туристами упал в пропасть в Италии. Фото 3

Автобус с туристами упал в пропасть в Италии. Фото 4

Автобус с туристами упал в пропасть в Италии. Фото 5

Автобус с туристами упал в пропасть в Италии. Фото 6

Автобус с туристами упал в пропасть в Италии. Фото 7

Автобус с туристами упал в пропасть в Италии. Фото 8

Автобус с туристами упал в пропасть в Италии. Фото 10