Саратовський підприємець Сергій Кабалов став відомим на всю країну п’яною витівкою з побиттям бортпровідника на борту рейсу «Когалимавіа» в Хургаду, був засуджений вчора присяжними до 3,5 років колонії.Суд визнав його винним у нападі на стюарда і спробі викрадення літака. Крім реального позбавлення волі, його зобов’язали виплатити моральну компенсацію потерпілому стюарду в розмірі 400 тисяч рублів. Бортпровідник отримав тілесні ушкодження та струс мозку.

За даними слідства, відразу після зльоту обвинувачений почав курити в туалеті. Після того як стюард зробив йому зауваження, з-за чого Кабалов затіяв з ним бійку. Також бешкетник представився колишнім спецназівцем і депутатом, і пригрозив, що має намір викрасти лайнер і посадити його на воду. Свідками конфлікту стали майже 180 пасажирів, а також його вагітна дружина і донька.

Раніше державне обвинувачення Кабалову вимагав покарати його на термін восьми років і шести місяців, однак адвокати підсудного наполягали на пом’якшення вироку для підзахисного, називаючи абсурдними і упередженими висунуті проти їхнього клієнта звинувачення в спробі викрадення літака.

На пом’якшувальну рішення суду вплинуло наявність трьох неповнолітніх дітей у підсудного, а також хвора 78-річна мати, позитивна характеристика та відсутність проблем із законом у минулому.

Підприємець вже повідомив, що він зараз в шоці від російського правосуддя, і обов’язково оскаржить цей упереджений вироку суду. Кабалов підкреслив, що давно усвідомив свою провину, вже не раз просив вибачення, і літак викрадати не збирався, просто був п’яний, бо не міг себе контролювати.

На думку Слідства, абсолютно очевидно, що пасажири, подібні Кабалову, повинні завжди нести суворе покарання, щоб у них не виникало спокус здійснювати такі вчинки в літаках.