У підмосковному Подольську суд задовольнив позов «Аерофлоту» до буйної пасажиру В’ячеславу Ісмаїлову, з вини якого лайнер Airbus A330, що летів з Москви на тайський острів Пхукет, був змушений здійснити посадку в столиці Узбекистану.

У результаті суд стягнув з відповідача на користь національного авіаперевізника суму понесених збитків останнього в розмірі ~ 494 тисяч рублів, а також держмито ~ 8140 рублів.

«Аерофлот» повністю задоволений прийнятим рішенням і сподівається, що це стане хорошим уроком для всіх пасажирів, які зловживають спиртним під час польотів.

Відзначимо, що це рішення носить безпрецедентний характер, оскільки раніше за подібні бешкети в літаках настільки великі суми ніколи не фігурували в рішеннях судів, зазвичай авиахулиганы відбуваючись штрафами в 500 рублів «за дрібне хуліганство».

Нагадаємо, що неабияк випив Ісмаїлов почав ображати пасажирів та бортпровідників відразу після вильоту літака з московського аеропорту Шереметьєво. П’яний дебошир не тільки словесно погрожував розправою пасажирів та бортпровідників, а також затіяв бійку на борту, з-за чого і довелося саджати літак в Ташкенті.

Через часті пригод за участю п’яних пасажирів, в кінці серпня до Держдуми внесли законопроект, що посилює покарання для авиахулиганов.