Всього через один рік після дебюту на турецькому напрямку туроператорська компанія «Бібліо Глобус» розраховує ґрунтовно потіснити основних турецьких «гравців» і зайняти в ньому одне з лідируючих положень.В майбутньому літньому сезоні 2014 року туроператор планує відправити до Туреччини майже 0,5 млн. російських туристів, тобто приблизно 1/8 частина від загального російського турпотоку в цю країну.

Такого масштабного і швидкого виходу на новий напрямок історія російського турбізнесу ще не знала…

Відомо що «Бібліо Глобус» спільно з турецьким холдингом Galeri Kristal (їм належить мережа з 14 однойменних готелів Crystal) та приймає турецькою фірмою Time Services створять власну приймаючу компанію «Бібліо Глобус Tyrkie», здатну обслуговувати настільки великий турпотік.

Крім власної приймаючої компанії в Туреччині у «Бібліо Глобус» буде «ексклюзив» на 35 турецьких готелів (кращі готелі Туреччини 5 зірок), в тому числі на всі чотирнадцять готелів «Cristal», плюс до цього туроператор взяв місця ще більш ніж 120 готелях. У деяких готелях туроператор планує впровадити 3D реєстрацію, що дозволяє туристам заздалегідь подивитися номери в «обсязі», та забронювати вподобаний. Зараз таким чином на сайті у Бібліо-Глобуса можна зареєструватися на всі рейси ” Трансаеро.

Нагадаємо, московський туроператор «Бібліо Глобус» почав «працювати» на турецькому напрямі минулого літа. За цей період рейсами Трансаеро з 11 російських міст він відправив до Туреччини майже 198 000 осіб (85% – на Анталійському узбережжі, 15% –на Егейське).

Влітку 2014 року «Бібліо Глобус» планує літати на курорти Туреччини вже з 21 російського міста.

У 2013 році Туреччина показала дуже серйозний приріст. Приміром, у жовтні потік російських туристів в цю країну зріс приблизно на 60% в порівнянні з жовтнем 2012 року. Головна причина таких хороших показників – політична нестабільність в Єгипті і тимчасове «закриття» Єгипту.