Нову програму страхування туристів, що виїжджають за кордон, запустила компанія «Бібліо-Глобус». Всі клієнти компанії, які виїжджають після 8 грудня, отримують поліси з розширеним страховим покриттям. У нього входить і покриття ризиків клієнтів при алкогольному сп’янінні.

Медичний страховий сертифікат від «Бібліо-Глобус» тепер включає додаткові умови кваліфікації страхового випадку як: покриття ризиків нещасних випадків, що сталися з клієнтом після вживання містять алкоголь напоїв. Таке розширення покриття дозволяє ще більше мінімізувати ризик туриста при настанні страхового випадку.

Відомий московський адвокат по страхових справах Михайло Воронін назвав рішення «Бібліо-Глобуса» безпрецедентним, оскільки раніше в пакетних пропозиціях туроператорів не містилося нічого подібного.

Дане рішення прийнято спільно з сумно відомої страховою компанією – «ТСК», 39-річний клієнт якої, який перебував у комі в одній з клінік Хургади, був відключений від апарату життєзабезпечення через відсутність оплати лікування, з-за чого і помер. ТСК відмовили тоді до лікування цього туристу, посилаючись на те, що він перебував у стані алкогольного сп’яніння.

У стандартних страхових полісах виїжджають за кордон, включаються у туристичні пакети, різні травми і захворювання, які застрахована особа може отримати в стані алкогольного сп’яніння, трактуються як виключення з Правил страхування, та страховики в таких випадках відмовляються відшкодовувати витрати на медичну допомогу. Турист, застрахований за стандартною програмою, в будь-якому випадку отримає медичну допомогу, однак платити за неї доведеться з власного гаманця.

Важливе додавання: вартість медичної страховки, в яку включено розширене страхове покриття, для туристів «Бібліо-Глобус» не збільшується.