За наказом «Украероруха» лайнер авіакомпанії «Бєлавіа» повернули в київський аеропорт «Жуляни» без пояснення причин…

Літак авіакомпанії «Бєлавіа» Boeing 737-800, що рухається за маршрутом Київ – Мінськ з аеропорту Жуляни, був змушений повернутися до місця вильоту. Лайнер перевозив 136 пасажирів, також на борту було 6 членів екіпажу. Про це розповів авіаперевізник.

Боїнг вилетів з «Жулян» згідно з розкладом, 15:25 за місцевим часом.

За інформацією, отриманою від «Бєлавіа», у 15:36 літак знаходився в 50 км від білоруського повітряного простору, і його командирові надійшов указ про термінове повернення в «Жуляни». Передав вказівку диспетчер управління повітряного руху районного центру “Київ”, що входить в держпідприємство “Украерорух”, не пояснюючи причин.

Командир екіпажу негайно приступив до виконання наказу та у 15:37 пішов на зниження. В 15:55 лайнер здійснив посадку в київському аеропорту.

Відомо, що після приземлення літака співробітники української поліції зняли з рейсу одного з пасажирів, громадянина Вірменії.

Потім літак дозаправили, 16:37 він повторно вилетів у столицю Білорусії і в 17:33 успішно приземлився в мінському аеропорту.

«Бєлавіа» повідомила, що незабаром поліція відпустила знятого з рейсу пасажири, і вже о 19:00 він відправився в Білоруську Республіку рейсом B2-830 авіаперевізника.

Компанія збирається запросити від «Украероруха» погашення витрат на повернення літака в «Жуляни».

Керівництво «Бєлавіа» попросила вибачення у пасажирів за всі незручності, пов’язані з інцидентом.