Щонайменше 17 автомобілів були пошкоджені у вівторок 14 січня на острові Сінт-Маартен, з-за того, що величезний Boenig-747 авіакомпанії KLM після посадки під час прямування до місця стоянки зробив поворот наліво замість того, щоб повернути направо.

Таким чином, міжнародний аеропорт Принцеси Юліани (англ. Princess Juliana), розташований у Сінт-Маартене в Карибському морі відродив репутацію одного з 10 найбільш небезпечних аеропортів в світі.

Унікальність цього карибського аеропорту в тому, що торець його не дуже довгою ЗПС знаходиться безпосередньо біля пляжу, з-за чого всі лайнери заходять на посадку на мінімальній висоті (9-20 м) над пляжем і численними головами роззяв-туристів.

Подивитися на приземлення лайнерів Сінт-Маартене — одне з найпопулярніших занять у туристів, тому у багатьох навколишніх барах і ресторанах є табло з розкладом прибуття літаків.

Але повернемося до нашого інциденту. Реактивна струмінь з двигунів повернувшего наліво Boeing 747 вибила скло у припаркованих автомобілів, а також пошкодила їх лакофарбове покриття, при цьому жодна людина не постраждала, оскільки людей в цей момент там не було.

За повідомленнями місцевих ЗМІ, більшість пошкоджених автомобілів належали людям, які приїхали на пляж.