На офіційному сайті Кабміну РФ з’явилося повідомлення про розпорядження прем’єра Дмитра Медведєва з відновлення нерегулярного сполучення між РФ і Туреччиною…


У повідомленні сказано, що прем’єр доручив ряду міністерств – культури, транспорту та іноземних справ – спільно з іншими відповідальними зацікавленими відомствами не пізніше тижневого строку подати в Кабмін узгоджені пропозиції щодо відновлення нерегулярних перевезень між країнами. Сказано також, що доручення прем’єра дано у розвиток раніше виданого Указу президента Путіна від 30 червня, згідно з яким обмеження на продаж турів в Туреччину і чартерні перевезення знімаються.

У документі також підкреслюється, що в ході формування пропозицій відомства повинні приділити спеціальну увагу заходам безпеки на повітряному транспорті та недопущення польотів в райони з підвищеною загрозою терактів». Конкретні регіони «з підвищеною загрозою» у тексті розпорядження не зазначаються.

Нагадаємо, раніше гравці туристичного ринку стверджували, що перший чартери в Туреччину зможуть полетіти вже через 1-1.5 тижнів після скасування урядом обмежень. Тепер стає зрозуміло, що якщо відомства сформують свої пропозиції навіть в самі короткі терміни, перші чартерні рейси полетять не раніше, ніж через два тижні – на кінець липня – початок серпня. Зараз фірми готують пакети програм відпочинку в Туреччині для росіян тільки грунтуючись на регулярні рейси.