Аварія з участю туристичного автобуса з нашими співвітчизниками сталася вчора вранці в тайській провінції Канчанабурі. В результаті загинула 62-річна росіянка, 35 осіб отримали поранення, у тому числі важкі.

Як з’ясувалося, автобус туроператора «Пегас Туристик» з 42 російськими туристами їхав з популярного курортного міста Паттайя на екскурсію до природних пам’яток річки Квай.

Зараз поліцією з’ясовуються всі обставини це трагедії, і її причина встановлюється. За словами постраждалих, автобус їхав на великій швидкості, коли водій раптово втратив керування, з-за чого машина завалилася на один бог.

В результаті 62-річна туристка Світлана Симоненко загинула на місці і п’ять чоловік впав у коматозний стан.

До теперішнього часу всі постраждалі перевезені в одну з бангкокских клінік: шість з них знаходяться в дуже важкому стані в реанімації), включаючи десятирічного дитини, отримав важкі травми голови, інші туристи – у звичайних палатах, стан більшості з них оцінюється як задовільний.

Представник туроператора «Пегас Туристик» поінформував, що всі туристи були застраховані в компанії «Європейське туристичне страхування» на 40000 USD кожен, і цієї суми повинно вистачити на лікування.

Варто зауважити, що це вже не перше ДТП «Пегаса» з росіянами в цій країні і в цьому районі. Так, 9 серпня цього року в аналогічну аварію потрапив автобус, також віз росіян на екскурсію до річки Квай. Тоді поранення отримали більше 25 осіб, але остання аварія, за словами лікарів клініки, куди ів минулий раз доставляли поранених туристів, набагато важче за наслідками для потерпілих.