ЧИ ВАРТО ВИБИРАТИ ВІДПОЧИНОК В ЄГИПТІ ВЛІТКУ?

Влітку температура повітря в Єгипті досягає 40 градусів, і це відлякує туристів. Але повинен вас розчарувати, на курортах Середземномор’я, в тій же улюбленій нами Туреччині або в Іспанії, ситуація практично аналогічна. Але є одна істотна відмінність! В Єгипті клімат набагато суші і такі високі температури переносяться набагато легше. До того ж рік на рік не припадає і часом біля берегів Єгипту температури можуть бути навіть нижче, ніж в інших районах Середземного моря. А підібравши правильний курорт, можна спеки навіть не відчути через вітри, які тут не рідкість.

Хочемо порекомендувати Отдых в Египте

У літню пору сервіс, розваги в готелях і харчування “Все включено” нітрохи не гірше ніж в будь-який інший час року. А ось вартість путівок в цей період на 20%-40% нижче ніж у жовтні або квітні. Це приємна економія, коли на інших курортах літо самий пік сезону. До того ж через те, що потік туристів помітно менше, вам не заважатимуть черги і натовпи на пляжі і біля басейну.

Червоне море-візитна картка Єгипту і багато хто вибирає відпочинок в Єгипті саме через нього. Однак, мало хто знає, що саме влітку воно максимально цікаво для дайвінгу та снорклінгу. Коли вода в морі прогрівається до свого максимуму, набагато простіше побачити рідкісні види риб, які тут мешкають. До того ж температура води настільки комфортна, що можна проводити в морі до двох годин і не відчути ніякого дискомфорту навіть не надягаючи спеціальних костюмів