Де відпочити в Україні

9-30-2021
Досить велика за європейськими мірками країна приваблює самобутніми традиціями, дивовижними пейзажами і привітним прийомом. Також хочемо вам порекомендувати тури віхідного дня з Києва. Під час відпочинку на Україні можна здійснити прогулянку по Карпатських горах, насолодитися ароматною кавою в автентичних львівських кав’ярнях, танцювати на запальних пляжних вечірках Одеси. Окремий інтерес викликають самі українці, які в кожному регіоні мають свої особливості. Вічно поспішають представники ділових столичних кварталів, колоритні фермери гоголівської Полтавщини, що говорять на суміші різних діалектів корінні жителі Закарпаття – рідкісна країна здатна похвалитися настільки строкатим населенням. 

 

Коли краще їхати

З огляду на, що клімат країни мало чим відрізняється від російського, планувати поїздку необхідно в залежності від мети. При цьому потрібно пам’ятати, що в святкові дати спостерігається завантаженість готелів, тому ціни на Україні підстрибують з наближенням Великодня, Нового року, Різдва.

 

Погодні умови для екскурсійного візиту ідеальні з квітня по жовтень. 
Відпустка на узбережжі Чорного або Азовського морів з мінімальним туристичним потоком можна вдало провести в червні або наприкінці серпня. 
Підкорювати гірські вершини рекомендується виключно влітку: навесні хребти вкриті снігом, а восени можуть вчащати дощі.

 

Головні міста

Київ . Подорож на Україну слід починати з відвідин столиці. Один з найстаріших міст Східної Європи вражає чудовим поєднанням чудової середньовічної архітектури і «шедеврів» радянського кубізму. У еклектично сформованому центрі старовинні будівлі зберігають гордовитий вигляд на тлі капіталістичних будівель. Незважаючи на залишки східнослов’янської цивілізації Київ виглядає молодим, сучасним, привабливим.

 

Львів . Гострі купола костелів, бруковані вулички, «пряникові» вдома з різнокольоровими черепичними дахами і масивними дерев’яними дверима створюють казкову атмосферу. Тут повітря просочене бадьорить запахом свіжозвареної кави, а затишні ресторанчики відкриті для гостей, щоб ознайомити їх з кулінарними традиціями старого міста. Страви галицької, польської, вірменської, єврейської кухні стануть приємною несподіванкою навіть для найвибагливіших гурманів.

 

Одеса . Енергійна і процвітаюча столиця гумору вабить бурхливим нічним життям, розслаблюючим заняттям на березі Чорного моря, колоритним ринком «Привоз», вишуканими пам’ятниками архітектури. Одеса-мама, як ласкаво називають великий торговий порт корінні одесити, живе за своїми правилами, але незмінно залишається сонячної, зеленої, стильною.

 

Популярні пам’ятки

Києво-Печерська лавра . Мільйони православних мандрівників замовляють путівки на Україну, щоб здійснити паломницький тур в цей найстаріший монастир Давньоруської держави. Собор розташувався на пагорбі над Дніпром і займає площу 28 га. Блискучі золотом купола створюють свято для очей, а інтригуючі підземні лабіринти розбурхують уяву. Храмовий комплекс пройшов через серію випробувань: монголо-татарських набігів, пожеж, реконструкцій. 

 

Чернівецький університет . Фантастичний архітектурний ансамбль виконаний з червоної цегли, прикрашений декоративними плитками. У його корпусах колись розташовувалися Семінарська церква, Палац-резиденція митрополитів, школа псаломщиків.

 

Кам’янець-Подільська фортеця . Зведене слов’янами з дерева в XIII столітті, а потім укріплене каменем італійцями в XVI столітті спорудження об’єднало в собі різні стилі. Прогулянка по фортеці подумки перенесе в епоху середньовічних боїв, залишивши тільки приємні враження.

 

Безпека

Незважаючи на складну політичну ситуацію та військові дії на сході країни, більшість регіонів України безпечні для туристів. У натовпі є ризик стати жертвою кишенькових злодіїв, але нічого кримінального з мандрівниками не стається. Вулиці цілодобово патрулюють поліцейськими.