Депутата Держдуми РФ від фракції ЛДПР Володимира Таскаева підозрюють у причетності до браконьєрства на території Богдановичского заказника.

За даними обласної Дирекції по охороні державних зоологічних заказників та мисливських тварин, під час новорічних свят на території цього заповідника при спробі проведення незаконного полювання було затримано 19 осіб.

Про те, що в лісі незаконно вбивають тварин, поінформували правоохоронців єгеря. Вони спочатку почули звуки пострілів, а потім побачили на снігу сліди крові і волочіння туші тварини. Коли на місце події прибули поліцейські, зловмисники вже зникли.

На трасі Єкатеринбург-Тюмень співробітники ДАІ затримали кілька автомобілів. В одній з машин, в якій їхали передбачувані браконьєри, був і Володимир Таскаев, заявив керівник прес-служби ГУ МВС РФ по Свердловській області Валерій Горєлих.

Питання про порушення кримінальної справи буде вирішено після того, як будуть готові результати кількох експертиз. Зокрема, зараз фахівці експертно-криміналістичного центру ГУ МВС досліджують докази, залишені мисливцями, передає ИТАР-ТАСС.

“Покарання за вчинення злочину, передбаченого статтею УК РФ Браконьєрство” передбачає до двох років позбавлення волі”, — нагадав Горілих, додавши, що мешкають в заказнику козулі “як домашні, вони звикли до людей, оскільки місцеві жителі їх не чіпають”.

“На території заказника “Богдановичский”, де є неприбрані поля, розташовані вздовж автомобільних доріг, у святкові вихідні був введений особливий контроль, — повідомили в обласній Дирекції з охорони заказників. — На цих полях стало скупчуватися велика кількість козуль. Десятки автомобілів зупинялися, люди спостерігали за козулями та фотографували довірливих тварин. Однак деякі поверталися на те саме місце вночі, але вже зі зброєю”.