У зв’язку з несприятливою екологічною ситуацією тайські влади рекомендують туристам, відпочиваючим в затоці Prao Bay на північно-заході острова Самет утримуватися від купання в морі.

Причина – величезна нафтова пляма, що утворилася в результаті великої витоку нафти на танкері в Південно-Китайське море і досягла минулої ночі пляжів острова.

Місцева влада офіційно закрили затоку, в якому зараз більше 300 робочих намагаються повністю позбавити від нафти білосніжні піски і воду пляжу. Влада поки не бачать загрози розповсюдження плями на інше узбережжя Самета.

Незважаючи на те, що до теперішнього часу близько 70% растекшейся нафти вдалося зібрати, позбавити ще недавно білосніжні пляжі острова від забруднень все ще не вдається.

Наша довідка: Самет (Koh Samet) – невеликий острів в Сіамській затоці Південно-китайського моря на півдні Таїланду, розташований на території провінції Районг, приблизно в 6 кілометрах від континентальної частини країни і в 200 км від Бангкока. Площа острова – 13,1 кв. км.

К острову Самет в Тайланде приплыло огромное нефтяное пятно

Подивитися інші фотографії з місця цієї природної катастрофи можна у наших Блогах