В авіакомпанії «Добролет», що продає найдешевші на сьогодні квитки у Крим, відбулася зміна керівництва. Володимира Горбунова на посаді генерального директора змінив Андрій Калмиков…

Правда, офіційно Калмиков раніше працює комерційним директором «Аерофлоту», але за інформацією з достовірних джерел, питання про призначення його главою «Доброльота» вирішено остаточно, новий пост Андрій Калмиков займе 3 червня.

Андрій Калмиков – герой минулорічного скандалу з великим московським туроператором «Санрайз-тур». Тоді його, працював 1-м заступником генерального директора «Аерофлоту», звинуватили в лобіюванні інтересів своєї сімейної компанії «Санрайз-тур» і навіть порушили стосовно Калмикова кримінальну справу за підозрою в зловживанні службовими повноваженнями.

Експерти вважають, що, незважаючи на скандальну ауру р-на Калмикова, призначення його на посаду гендиректора «Доброльота» – крок цілком розумний. У Калмикова репутація ефективного менеджера, а в новому для себе якості йому буде простіше реабілітуватися.

Тим більше, що старт «Доброльота» пройшов цілком успішно. Відразу після початку продажів, 26 травня, протягом доби були заброньовані майже 14 тисяч місць на рейси в Крим і назад. Завантаження рейсів на другу половину червня становить 99%. Квитки в «Доброльоті» на маршрут Москва – Сімферополь – Москва стоять 6861 рубль, на думку експертів – в півтора рази нижче собівартості. Однак перевізник розраховує уникнути збитків за рахунок надання широкого спектру додаткових послуг.