«Добролет», що є «дочкою» «Аерофлоту», який був змушений завершити діяльність через санкції Заходу, може відновити авіаперевезення, але вже під іншим ім’ям: бюджетна авіакомпанія отримає назву «Добролет-плюс»…

Повідомляється, що компанія «Аерофлот» зареєструвала кілька доменних імен, а саме: dobroletplus.com, dobrolet-plus.com. Також «Аерофлотом» були куплені аналогічні домени в зонах .рф і .ru. Коментарів від «Аерофлоту», проте, не послідувало. Втім, представники компанії також не заперечують, що керівництвом авіаперевізника вже було прийнято рішення щодо нового імені «Доброльота».

Нагадаємо, що «Добролет» почав здійснювати рейси з 10 червня цього року. Єдиний в РФ лоукостер пропрацював недовго – вже 4 серпня компанії довелося закритися через введення на тлі подій на Україні Заходом санкцій проти Росії. Тоді з компанією перестали працювати деякі європейські контрагенти: договори лізингу, страхування і технічного обслуговування літаків анулювали. Крім того, російському авіаперевізнику припинили надавати аэронавигационную інформацію.

Віталій Савельєв, гендиректор «Аерофлоту», в 20-х числах минулого місяця розповів про те, що компанія не має наміру відмовлятися від бюджетних перевезень – для цього створять новий лоукостер, який стане літати за напрямами «Доброльота». Трохи пізніше ЗМІ повідомили про те, що «Добролет» відновить авіаперевезення під іншим ім’ям.