Скандально-відома авіакомпанія «Оренбурзькі авіалінії», що належить «Аерофлоту», подала позов до компанії PGS International Limited, юридичній особі найбільшого російського туроператора «Пегас туристик»…

Генеральний директор туроператора Ганна Підгірна повідомила, що у них заборгованості перед «Oren Air», і зараз вони не співпрацюють з цією авіакомпанією.

Авіакомпанія виконувала чартерні рейси для «Пегаса» до лютого 2013 року, однак співробітництво з нею припинилося, коли закінчився термін 5-річного контракту. У туроператора тепер власний авіапарк в особі авіакомпанії «Норд Вінд». Підгірна запевнила, що по завершенні контракту між туроператором і перевізником був підписаний акт про відсутність претензій один до одного, тому нинішній позов викликає у нього подив.

На думку Ганни Підгірної, авіакомпанія «Оренбурзькі авіалінії», діючи подібним чином, намагається відбілити свою репутацію, постраждалу від банкрутства декількох туроператорів, а також поправити своє фінансове становище.

На сайті туроператора сьогодні з’явилася заява директора PGS International Limited, про те що у них немає заборгованостей перед «Оренбургскими авіалініями». Крім того, там також повідомляється про те, що ця авіакомпанія досі не розрахувалася за численні затримки рейсів і по інших боргах. У зв’язку з цим PGS готує позови до недобросовісного перевізнику у Міжнародний комерційний арбітраж.