Як повідомляє портал СуперРиэлт, у вересні цього року в Дубаї планується відкриття грандіозної будівлі нової опери. В рамках проведення урочистого заходу першим на сцену опери Дубая вийде легендарний тенор Пласідо Домінго…


Зовні композиція будівлі опери виконана у вигляді старовинної шхуни днз. Це архітектурне рішення символізує традиції мореплавання і видобування перлів, з якими пов’язують саме поява міста. Вікна будинку виходять на хмарочос-рекордсмен Бурдж Халіфа і знаменитий дубайський Танцюючий фонтан.

Концертний зал опери розрахований на 2 тис. осіб. В його конструкції закладена можливість трансформування в театральну сцену.

Крім класичних постановок опери та балету, тут також планується проведення джазових фестивалів, рок-концертів, кінопоказів, виступів поп-зірок і т. д. Зал також може бути адаптований для проведення конгресів і гала-вечерь на тисячу осіб.

На урочистому відкритті опери виступив керівник компанії-забудовника Emaar Properties Мохаммед Аль-Аббара. «Відкриття опери – це ще один крок до розвитку Дубая як міста культури, мистецтва і місця для подій світового значення. Це справжній архітектурний шедевр, створений з натхнення нашим історичним спадщиною. Він, безперечно, увійде в число кращих театрів світу», – сказав Аль-Аббара.

Вже в найближчому сезоні 2016 року на сцені нової опери планується проведення виступів цілого ряду зірок і талантів світового рівня. У першому сезоні очікується 49 балетних і оперних вистав, різних концертів і шоу-програм. Зокрема, це будуть опери «Севільський цирульник» і «Ловці перлів» (своєрідна ода історичного минулого Дубая), а також балети «Коппелія» і «Жизель». Їх, до речі, буде виконувати Новосибірський театр опери та балету. Планується також проведення концерту Хосе Каррераса, льодового вистави «Лускунчик на льоду» (за участю відомих фігуристів), лозанного балету Моріса Бежара, «Снігове шоу Слави Полуніна.

Квитки почнуть продаватися на сайті опери з 24 квітня.

Дубайская опера. Фото 1

Дубайская опера. Фото 2

Дубайская опера. Фото 3