У Челябінській області звільнено двох працівників управління снежинской адміністрації після інциденту зі стріляниною на території місцевого дитячого табору «Орлятко». Про це повідомили в прес-службі регіонального міносвіти.

Представники прес-служби міністерства додали, що крім заходів проти підозрюваних, буде проведена робота щодо посилення заходів техніки безпеки в ході літньої оздоровчої кампанії.

Пригода сталася напередодні в темний час доби на території дитячого оздоровчого табору «Орлятко» в Снєжинську. Начальник зборів міської адміністрації та його заступник, будучи в нетверезому стані, почали стріляти з пневматичної зброї (пістолета) по вікнах і стінах корпусів табору, де у цей момент знаходилися старшокласники. Після цього чоловіки увірвалися всередину одного з будинків, що влаштували стрілянину і наказали знаходяться поблизу дітям лягти на підлогу.

В результаті НП ніхто не постраждав, але пострілами з «пневмата» було пошкоджено декілька вікон. Проти підозрюваних порушено кримінальну справу за хуліганство.