Жителі Москви Артем Киракозов і Олександр Панов збираються зробити другу спробу морського подорожі довжиною в 7 тис. кілометрів на надувному човні…

Росіяни повідомляють, що 17 грудня вони здійснюють переліт до Хургади, в Єгипет через Туреччину, де почнуть подорож. Подолавши Червоне море, вони потраплять в Індійський океан і допливуть до фінальної точки – Мадагаскару.

Преодолев Красное море, они доплывут до финальной точки – Мадагаскара

Мандрівники розраховують, що дорога займе більше трьох тижнів. Маршрут чоловіків пролягає через води дев’яти держав, у тому числі Сомалі та Судану, де зараз відбуваються військові дії.

Киракозов і Панів планують затриматися на кілька днів у столиці Сомалі Могадішо для святкування Нового року. Мандрівники вже отримали схвалення посла Сомалі на батьківщині. Вони пропонують всім охочим відправитися в тур по Могадішо. Вартість екскурсії складе 500 тис. руб. з людини, включаючи дорогу і проживання.

В апреле мужчины пытались добраться из Москвы до Мадагаскара на лодке

Киракозов і Панів почали шукати кошти для зйомок міні-серіалу, який розповідає про їх подорожі. Для цього потрібно мільйон рублів, який москвичі розраховують зібрати за допомогою краудфандингової платформи Boomster. Мандрівники хочуть створити серіал з 15 серій по 15-20 хвилин.

У квітні чоловіки намагалися дістатися з Москви до Мадагаскару на човні. Киракозов і Панів подолали майже 5 тис. кілометрів, але 8 травня із-за проблем з документами їх затримали єгипетські влади.

Киракозова и Панова задержали египетские власти