Колишній глава організації «Курорти Північного Кавказу» Ахмед Билалов, став фігурантом кримінальної справи за ст. 201 КК РФ «Зловживання повноваженнями», вирішив не чекати порушення кримінальної справи і втік за кордон.

Нагадаємо, пан Билалов став широко відомий російської громадськості після лютневої інспекції Олімпійських об’єктів президентом Путіним, в результаті якої він жорстко розкритикував роботу тодішнього віце-президента Олімпійського комітету Ахмеда Білалова. В результаті чого за зрив термінів зведення олімпійських об’єктів його зняли з усіх постів.

У деяких російських ЗМІ повідомляється, що екс-голова КСК займається продажем своїх бізнесів в Росії, а також розпродає нерухоме майно, наприклад, має намір продати свій котедж в елітному селищі Silver Palace в Срібному бору в Москві.

Після аудиторської перевірки «Курортів Північного Кавказу» з’ясувалося, що компанія розтратила майже 3 млрд. рублів із коштів, виділених на розвиток туризму на Кавказі, при цьому будівництво туристичного кластера досі перебуває в зародковому стані. Зате в рекламу цього самого туристичного кластера вже вкладено 176 млн. рублів, на оплату перевезень менеджерів вищої ланки – 80 млн. рублів, на проживання під час лондонської Олімпіади – 2.5 млн. рублів і на замовлення чартерів – майже 80 млн. рублів.

Ще цікаво і те, що компанія «Курорти Північного Кавказу» зареєстрована в П’ятигорську, однак її офіс розташований у Москві, на утримання якого за 2 роки було витрачено 188 млн. рублів.

Згідно з даними МВС, в даний час Ахмед Билалов знаходиться в Німеччині.