Тайський авіаперевізник Thai Airways анонсував відновлення польотів до Росії з 15 грудня поточного року…

Польоти були припинені в березні 2015-го «з економічних причин».

Ряд експертів галузі вже оцінили в позитивному ключі цю новину, сказавши, що повернення на російський ринок цієї, дуже великої авіакомпанії безсумнівно піде на користь ринку. Очікувалося, що Thai Airways відновить польоти в Росію місяцем раніше, але в кінцевому рахунку ця різниця не грає великої ролі.

Глава відділу ПСА і Тунісу туристичної компанії «НТК Інтурист» Філіп Обручев-Миронов заявив, що в Росії вже давно чекали повернення Thai Airways. «Завдяки цьому «камбэку» російський ринок отримає альтернативи нинішнім перельотів в Бангкок, а також «разлетку» з інших аеропортів Таїланду і сусідніх країн «одним бланком». При цьому збережеться високий рівень сервісу», – пояснює Обручев-Миронов. Експерт вважає, що для закріплення на східноєвропейському ринку Thai Airways потрібно буде розвивати різновекторну діяльність, зокрема, більше співпрацювати з туроператорами, а не робити основну ставку на приватні продажу.

За словами Кіри Ананасовій, голови відділу Азії і ОАЕ туристичної компанії BSI Group, зараз по Таїланду працюють досить авіарейсів, і регулярних і чартерних. Ананасова вважає, що Thai Airways зважилася на відновлення польотів в РФ перед зимовим сезоном тому, що бачить певні перспективи. Таке рішення могло бути викликано торішніми успіхами цього напрямку напередодні зими, а також нульовим пропозицією ринку Єгипту, який так само, як і Таїланд є для росіян цілорічним варіантом пляжного відпочинку.

«В минулому році, взимку, Таїланд увійшов у групу найбільш затребуваних пляжних напрямків у наших співвітчизників, не в останню чергу через «закритість» Єгипту і Туреччини. Якщо популярність тайських напрямків у цей сезон буде такий самий, як і минулого, перевізник, безумовно, знайде свого клієнта», – стверджує Кіра Ананасова.

Експерт також звернула увагу на те, що Таїланд досить затребуваний і влітку. Причиною цього візові пільги, що особливо важливо для російських регіонів, де немає центрів для здачі біометричних даних.

Згідно з даними системи бронювання авіаперевізника, ціна на квиток за напрямом Бангкок-Москва-Бангкок з датою вильоту 15 грудня починається від 25 тис. рублів з усіма додатковими зборами. Цей тариф включає провезення ручної поклажі і 30 кг багажу.

У серпні поточного року Таїланд залишився на п’ятому місці
серед найпопулярніших у росіян закордонних курортних напрямків. Порівняно
з минулим роком кількість запитів у пошуковій системі Яндекс за даним
напрямом зросла на 54.3%.