Експерти туристичного сервісу momondo попередили, що авіаквитки в найбільш затребувані серед росіян європейські міста з вильотом на травневі свята потрібно бронювати вже зараз…

Купуючи авіаквитки в Європу на травень приблизно за 57 днів (тобто в кінці лютого – початку березня), можна заощадити до чверті від їх вартості порівняно з придбанням в інший час.

Експерти рекомендують зараз бронювати квитки з Москви у Париж, Прагу, Будапешт, Рим, Амстердам, Мюнхен та Лісабон. Росіянам, які на травневі свята збираються летіти до Праги з Санкт-Петербурга, також варто починати підготовку до подорожі.

Винятком стане переліт з Москви до Барселони, на який найвигідніше бронювати квитки за 45 днів, тобто в середині березня.

Щоб прийти до такого висновку, фахівці momondo вивчили 7,4 млрд. пошукових запитів на порталі по 100 найпопулярнішим напрямками перельотів.

Весняні вихідні в цьому році будуть з 29 квітня по 1 травня та з 6 по 9 травня.

У лютому експерти Skyscanner заявляли, що квитки по більшості європейських і азіатських маршрутів краще бронювати за п’ять-сім місяців до вильоту. В цьому випадку можна заощадити до 76% від вартості авіаквитка.