Представники ФАС виявили в Криму непристойну рекламу, розташовану недалеко від селища Масандра. На придорожньому рекламному щиті розмістили зображення напівголих дівчат під гаслом «Даємо всім… гарантії на хороший відпочинок».

Як повідомляє «Російська газета», співробітники відомства обговорили з експертними радами, наскільки правомірна така реклама. Також на сайті УФАС був організований опитування громадян, в якому у них поцікавилися, чи бачать вони непристойні чи образливі образи в поданої реклами. В даному опитуванні взяли участь 1286 громадян, при цьому 67% вважають рекламу непристойною, а 33% немає.

Відповідно до законодавства РФ, в рекламі не може бути ні лайок, ні непристойних або образливих образів. За результатами розгляду справи приймуть рішення про те, порушує чи ні дана реклама законодавство.

Раніше ФАС вже проводила подібні розгляди з турфірмами, реклама яких була зухвалою. Так, у 2008 році відомство «зацікавилося» рекламою саратовського турагентства «Пан Турист» – на білборді зображувалися жіночі сідниці під гаслом «Все включено». Тоді під час засідання Експертної ради ФАСМ реклама була визнана непристойною.