Як повідомила прес-служба аеропорту Домодєдово, на напрямку Берлін-Москва авіакомпанія Germanwings зможе замінити йде в січні з російського ринку німецьку авіакомпанію Air Berlin.


У прес-службі повідомили, що перельоти між Росією і Німеччиною з аеропорту Домодєдово в даний час виконують кілька авіакомпаній, які є партнерами аеропорту. Це «Уральські авіалінії», Lufthansa, S7 Airlines. В майбутньому зимовому сезоні навігації ці авіаперевізники планують продовжувати польоти у Франкфурт-на-Майні та Мюнхена. Крім того, прес-службі стало відомо про намір авіакомпанії Germanwings на початку осінньо-зимового сезону виконувати з Домодєдово два щоденних рейси з Берліна до Москви.

Раніше стало відомо про рішення другої за величиною німецької авіакомпанії Air Berlin із середини січня майбутнього року повністю припинити польоти в Росію. Цьому рішенню передувало закриття низки рейсів з Берліна і Дюссельдорфа в Москву і Калінінград. Проте представники авіакомпанії заявляють, що авіаперевізник готовий, у разі відновлення колишнього пасажирського попиту, повернутися на російський ринок.