Глава Ростуризму Олег Сафонов в понеділок заявив агентству РІА Новини, що протиріч у любові до своєї країни і володінням будинками на Сейшельських островах він не вбачає…


За словами Олега Сафонова, рішення продати нерухомість на Сейшельських островах прийшло до нього відразу після приходу на державну службу в травні 2014 року, оскільки він розумів, що рано чи пізно питання про неї встане, причому саме в такій постановці. До того ж, як зауважив голова Ростуризму, у нього просто не вистачає часу для відпочинку, і на Сейшелах він не був уже більше двох років. До того ж зміст таких віддалених об’єктів обходиться занадто дорого. Тому свою нерухомість на Сейшельських островах Олег Сафронов, за його словами, продав в лютому 2015 року.

При цьому глава Ростуризму вважає, що для нього володіння власними віллами на екзотичних островах не завадило розуміння того факту, що пляжний туризм не є безальтернативною формою відпочинку, існують і інші його види. Раніше, в інтерв’ю «Російській газеті» Олег Сафронов підкреслив, що не є противником пляжного відпочинку, але вважає, що його не можна розглядати як єдину можливість, це багато в чому, на його думку, нав’язаний в останні роки стереотип. Хоча сам Сафонов зізнався, що любить пляжний відпочинок. Однак його предки, звичайні селяни, які «орали» і не їздили «на води».

Обговорення в ЗМІ і в інтернеті нерухомості глави Ростуризму почалося після його інтерв’ю РГ і повідомлення юриста Фонду боротьби з корупцією Любові Соболь про нерухомості на Сейшельських островах, зазначеної Олегом Сафроновим в декларації за 2014 рік.