Генконсул Греції Іоанніс Педиотис в рамках зустрічі з представниками російських туроператорів зробив роз’яснення з питання видачі грецьких мультивіз на три і п’ять років…


Зі слів Педиотиса, Греція готова видавати росіянам довгострокові мультивізи, але ця готовність не означає, що таке дозвіл на в’їзд зможе отримати кожен бажаючий. Це питання будуть вирішувати співробітники генконсульства, грунтуючись на поданих претендентом документах і характер всіх відміток у закордонному паспорті.

«Не обіцяйте всім своїм клієнтам довгострокові візи», – підкреслив Педиотис, звертаючись до представників турфірм, але тут же запевнив їх, що дипломатичне представництво буде намагатися видавати більше таких віз.

Також генконсул роз’яснив особливості порядку оформлення грецьких віз за 48 годин. Він підкреслив, що цей строк починається з моменту, коли документи надійшли у консульство, а не з моменту подачі їх здобувачем у візовий центр. Тобто, якщо претендент подав документи у візовий центр у Москві, то до цих 48 годин додадуться ще одну добу, а якщо документи були подані в регіоні, то строк видачі розтягнеться на кілька днів.

20 червня грецький міністр культури Олена Кундура оголосила про початок видачі довгострокових віз для росіян на три і п’ять років. Тоді генконсул Іоанніс Педиотис заявляв, що для таких віз не буде потрібно ніяких особливих умов крім стандартного пакета документів.