З червня 2013 року ісландська авіаперевізник Icelandair і авіакомпанія “Росія”, що входить в групу компаній “Аерофлот”, приступили до виконання спільних рейсів за маршрутом Санкт-Петербург – Рейк’явік.

Пряме регулярне авіасполучення між столицею Ісландії і Санкт-Петербургом раннє ніколи не здійснювалося, тому російським туристам доводилося добиратися туди з пересадкою в Гельсінкі, Копенгагені або Франкфурті.

За угодою між двома авіакомпаніями, оператором на маршруті є Icelandair, в той час як а/к “Росія” є маркетинговим партнером.

На рейсах будуть експлуатуватися лайнери Boeing 757/200 і 757/300 з трьома класами обслуговування: економ, економ-комфорт і бізнес.

Тривалість польоту на рейсах Санкт-Петербург – Рейк’явік становить 4 години. І враховуючи те, що різниця в часі між цими містами також становить 4 години, виліт з Пітера і час прильоту в Ісландію збігаються за часом (09:40 місцевого часу).

В даний час складно судити про те, чи будуть ці рейси користуватися великою популярністю, так як Ісландія не особливо популярний напрям у російських туристів.

Але вже відомо, що найближчим Ісландія планує почати рекламну кампанію по просуванню на російському туррынке, що в принципі може посприяти завантаженні цих рейсів.

Також відкриття нового рейсу з Росії в Ісландію, розташовану між Європою та Північною Америкою, дає туристам додаткові можливості для зручних стикувальних рейсів між США і Пітером. Зокрема, ця повітряна лінія стала найкоротшим маршрутом при польотах зі стикуванням з Північної столиці в Штати.

Також читайте:

Пожежа на круїзному лайнері зіпсував відпочинок 2224 туристам

Російської авіакомпанії Red Wings заборонено літати

З-за візової бюрократії іноземці скасовують поїздки в Росію

Весільну подорож до Праги