Криза на російському туррынке прискорив процеси консолідації бізнесу: туроператор НТК «Інтурист», що входить в британський холдинг «Thomas Cook», поглинув туроператора «Солвекс-Тревел».

Операцію по дружньому поглинання компанії завершать до кінця поточного року, однак «Солвекс» продовжить працювати під своїм брендом ще до березня 2015 року, тобто всі зимові програми будуть виконані в повному обсязі і за всіма напрямки під маркою «Солвекс-Тревел».

«Інтуристу» після поглинання дістануться всі найбільш цікаві активи «Солвекс». Це, звичайно ж, Болгарія – тут «Інтурист» буде користуватися приймаючою стороною і всіма ексклюзивами останнього в готелях, а також сильний відділ дитячого туризму. Крім того, у «Солвека» хороші напрацювання по Ізраїлю, Росії та Північній Європі – зокрема з Фінляндії.

Передбачається, що і власна роздрібна турагентська мережа «Солвекс-Тревел» також перейде працювати під бренд «Інтурист – Магазин Подорожей».

Експерти вважають, що головною причиною зникнення бренду «Солвекс» стало голосне вересневе банкрутство пітерського туроператора «Солвекс-Турне» з-за спорідненості брендів обернулося для московського «Солвекс-Тревел» великими іміджевими втратами, які призвели до фінансових збитків.