На початку цього тижня сомалійські бойовики здійснили два напад на прибережні кенійські села, в результаті яких загинули понад 60 осіб…

За повідомленнями CNN, обидва напади сталися в районі курортного містечка Мпекетони, що приблизно в 15 кілометрах на південь від популярного у туристів острова Ламу. Близько 50 озброєних бойовиків розстрілювали людей на вулицях і в барах, а також спалили три готелі, адміністративні будівлі і поліцейський відділок.

Таким чином, сомалійська повстанська терористичне угрупування «Аш-Шабаб» намагається помститися Кенії за участь її військових в антитерористичних операціях на території сусідньої Сомалі.

Раніше «Аш-Шабаб» розповсюдила в Інтернеті попередження для іноземних туристів, у якому повідомляється про плани угруповання перетворити її на чергову «гарячу точку» на карті Африки.

Втім, і без попереджень терористів, міністерства багатьох європейських держав, в тому числі і Росії, офіційно визнали Кенії потенційно небезпечною для відвідування. МЗС РФ настійно рекомендував росіянам, які планують поїздки сюди, ретельно зважувати існуючі підвищені ризики для своєї безпеки.