Гучна історія ЗМІ про московському турагенції «Луб’янка Тревел», на керівників якого в поліцію було подано заяву від більш двох десятків постраждалих туристів, схоже, близька до свого завершення. Олена і Олексій Игнатьевы, які керували турфірмою, заарештовані.

За словами слідчого, Игнатьевы звинувачуються в шахрайстві, і їм загрожує за свої афери до 5 років позбавлення волі. Інші подробиці, включаючи точне число постраждалих від діяльності фірми туристів і загальну суму заподіяної ним шкоди, поки поліція не розголошуються.

Однак, за словами одного з постраждалих клієнтів «Луб’янки Тревел», головного ініціатора звернення в поліцію по цій справі, тільки протягом першого тижня до нього приєдналися близько 30 туристів.

Цікаво і те, що Игнатьевы відомі на туристичному ринку вже давно, оскільки працювали на ньому в різний час під різними назвами «Парк Турів», «Одіссей», «АМТ», діяльність яких завжди закінчувалася подібними аферами.

Якщо набрати в Гуглі або Яндексі «Луб’янка Тревел», можна відразу зрозуміти, що постраждали від їх діяльності не мало, адже інтернет рясніє заголовками «обережно, Луб’янка Тэвэл». На жаль, пересічні туристи в нашій країні ніяк не захищені від таких обманів з боку турагентств, а їх багато і вони відбуваються по всій Росії. Туристи оплачують путівки на відпочинок, і ближче до вильоту з’ясовується, що агентства вже немає. Причому головна проблема в тому, що ніякі фінансові гарантії туроператорів в цих випадках не діють, тобто туристи залишаються зі своїми проблемами один на один.