Лікарі клініки в Хургаді відключили 39-річного російського туриста, який перебував у комі від апарату життєзабезпечення. Таке «неетичну» рішення було прийнято у зв’язку з боргом у розмірі 13 тисяч доларів.

Як повідомляють єгипетські ЗМІ, увечері 8 листопада в барі одного з готелів Хургади сталася бійка між двома компаніями російських туристів, в результаті якої Євген Кузнєцов отримав серйозні травми, у тому числі перелом основи черепа, та впав у кому.

Стікаючого кров’ю чоловіка екстрено госпіталізували в місцеву клініку, лікарі якої повідомили дружині потерпілого, що випадок дуже складний і йому вже нічим не допомогти. Жінці вдалося через знайомих домогтися приїзду російських лікарів з НДІ Бурденко, які прооперували росіянина прямо в цій клініці.

Після завершення операції, яка пройшла успішно, дружині Євгена був пред’явлений рахунок на 20 тисяч USD, за користування операційної та перебування іноземних лікарів.

Оскільки страхова компанія ТСК відмовила Євгену покриття будь-яких витрат на лікування, пославшись на те, що під час настання страхового випадку він перебував у нетверезому стані, Світлана Кузнєцова оплатила 7 тисяч доларів з цієї суми і попросила клініку дати їй час, щоб знайти решту грошей.

В цей же час МНС РФ дала згоду на підготовку спецборта для перевезення росіянина в Москву.

І ось коли все вже було готове, дружині зателефонували з єгипетської клініки і повідомили, що чоловіка відключили від апарату штучної вентиляції легенів, і він помер.

Хто винен у смерті чоловіка, єгипетські лікарі, отключившие його від апарату штучної вентиляції легенів, або втік з місця бійки 36-річний москвич Ілля Орличенко, завдав важкі травми Євгенію, в цьому тепер буду розбиратися слідчі, дружина загиблого вже написала заяву в поліцію.