В авіакомпанії «Когалимавіа» пройшла планова перевірка Росавіації, і вже в березні поточного року авіаперевізник може отримати відповідний акт…

Компанія розраховує розширити мережу маршрутів авіасполучення за рахунок внутрішніх напрямків. Ведуться переговори з туроператорами по формуванню чартерних програм.

Напередодні у пресі почала з’являтися інформація про передбачувану ліквідації «Когалимавіа». Журналісти посилалися на лютневий протокол наради керівництва Росавіації, в якому було викладено пропозицію «Когалимавіа» самостійно подати у Росавіації рішення про призупинення дії сертифіката. Всі ці обставини представники ЗМІ пов’язували з відомими трагічними подіями в небі над Сінаєм.

Тим не менш, у відповідь на публікації в ЗМІ, офіційний відповідь Росавіації свідчить, що перевірка авіакомпанії носила суто плановий характер. Представники відомства не приховують, що виявили ряд недоліків, але всі ці факти «мають суто робочий характер» і мови про анулювання сертифіката не йде. Так заявила в інтерв’ю прес-секретар Росавіації Світлана Яковлєва.

Відомо, що Росавіація проводила кілька нарад з цього питання. Світлана Яковлєва підтвердила, що були проведені перевірки на авіаційну безпеку, техдепартамент, льотний департамент і т. д.

В цілому було вирішено продовжити польоти. В даний час в планах «Когалимавіа» є переорієнтація на внутрішній ринок. У найближчій перспективі планується організація чартерів, так як на регулярні рейси у компанії поки не вистачає літаків.