У північній Австралії, на території Національного парку Какаду другий день тривають пошуки 12-річного хлопчика, який зник після атаки крокодила.

Повідомляється, що трагедії, що розігралася минулої неділі 26 січня, коли шість хлопчиків 10-13 років гралися у водоймі на території парку. За словами дітей, під час купання з води раптово виліз крокодил і вчепився в руку одного з хлопчиків. Дитині вдалося вирватися з пащі напала рептилії, проте вона відразу потягнула під воду стояв поруч хлопчика.

Незабаром після події до місця розігралася трагедії прибули поліцейські, але зниклої дитини знайти не вдалося. Відразу ж почалася пошукова операція, в результаті якої в районі водоймища були схоплені і вбиті два великих крокодила (один 4,3 м в довжину, інший – 4,7), але в їх брюхах останків дитини не виявили.

Після вивчення наслідків укусу на руці хлопчика, фахівці прийшли до висновку, що розміри крокодила були близько 2-3 метрів в довжину.

За повідомленнями керівництва заповідника, рік тому в цих місцях вже приходили нападу крокодилів на людей при схожих обставинах, тому вони не раз забороняли купання тут.