Минулого тижня вперше з моменту входження Криму до складу Росії в порт Ялти зайшов круїзний лайнер з п’ятьма сотнями іноземних туристів на борту…

Німецькі туристи, які прибули в Ялту 17 вересня, подорожували на круїзному лайнері «Ocean Majesty». Корабель, отфрахтованный туристичною компанією «Hansa Touristik» і належить грецькій фірмі, порушив санкції Заходу, що були введені після приєднання Криму до РФ. Тоді судам заборонили зупинятися в портах Криму і Севастополя. Західні політики запропонували вносити компанії, які порушили цю заборону, в «чорний список».

Німецькі туристи, як повідомляється, провели в Ялті всю середу, оглянувши курортне місто. Туроператор ще не давав коментарів за даним фактом.

У березні на Кримському півострові був проведений референдум, в ході якого громадяни півострова виявили бажання повернутися в склад РФ (таким чином, проголосувало більше 96% громадян, які прийшли на референдум). Більшість західних країн проведений референдум не визнало. Проти РФ були введені санкції, зокрема санкцій зазнали деякі компанії, бізнесмени і політики. У відповідь Росія заборонила ввезення низки товарів із західних країн – обмеження повинно тривати рік.