Кульки повітряні латексні

7-26-2021
Латексна кулька 12" оранжева з  малюнком "Among us" (BelBal), фото 1

 

 

Латексні кулі

Латексні кулі для свят можна наповнювати повітрям або гелієм. У першому випадку кульки не будуть підніматися в повітря, у другому — протягом деякого часу кожна кулька буде володіти досить великою підйомною силою. Також хочемо вам порекомендувати кульки повітряні латексні на сайті https://balun.com.ua/ від Компания “Balun”.

Щоб прикрасити кімнату або зал для свята, можна купити латексні кулі в “Balun”в роздріб за ціною від 4,25 гривни або оптом, попередньо запросивши прайс-лист. Ціни на продукцію в інтернет-магазині “Balun” цілком доступні, а швидка доставка допоможе заощадити час на організацію заходів.

Вибір латексних повітряних куль

Латекс-еластичний матеріал, який в останні десятиліття замінив гуму, використовувану при виробництві повітряних кульок. Тонка латексна плівка легко розтягується, тому надувати їх може навіть дитина.

Кулі випускаються в декількох розмірах-від 10 до 14 дюймів в діаметрі. Вони можуть бути:

  • прозорими.
  • одноколірними.
  • блискучими (металік) або перламутровими.

На поверхню деяких моделей кульок наноситься малюнок, який збільшується при надуванні.

Якщо куля з латексу наповнюється гелієм, то варто врахувати, що легкий газ буде поступово випаровуватися з оболонки. Тому надувати кульки, призначені для декору, потрібно безпосередньо перед святом — інакше їсть ризик, що частина з них здується. Також потрібно пам’ятати, що на холоді обсяг гелію зменшується, а в теплі куля може збільшитися або лопнути.

Купити латексні повітряні кулі в нашому магазині

Повітряні кульки — фольговані або латексні — а також інші декоративні атрибути можна замовити в нашому інтернет-магазині “Balun”. Вибір продукції досить великий, тому ви знайдете все необхідне в одному каталозі. Доступні ціни на товари для свят дадуть можливість заощадити на підготовці до важливої події, і при цьому створити запам’ятовується святкову атмосферу.